Služby

Prodej úklidové techniky

Nabízíme prodej použité, úklidové techniky těch nejlepších značek. Můžete si u nás vybrat mycí stroje vhodné jak pro velké průmyslové společnosti, tak i pro menší firmy. Sledujeme nejnovější trendy, a proto prodáváme jen ty nejkvalitnější stroje.

Nabízíme jak použitou úklidovou techniku tak i repasovanou úklidovou techniku. Jsme schopni vám zajistit také nové stroje za zajímavé ceny.

Nabídku našich strojů naleznete zde

Repasování úklidové techniky

Provádíme repasování strojů například od těchto značek Kärcher, Tennant, Nilfisk, Hako.

Jsme profesionálové v repasování úklidové techniky. Všechny starší stroje důkladně překontrolujeme a kompletně repasujeme, aby vypadaly jako nové. Při repasování vyměníme všechny důležité součásti a stroj pečlivě vyčistíme. Až poté dáváme stroje do prodeje.

 Servis úklidové techniky

Pro efektivní práci musí být Váš stroj vždy v tom nejlepších stavu a plně funkční. My vám nabízíme kvalitní a rychlý záruční i pozáruční servis čisticích strojů za dobrou cenu, pokud se vám náhle porouchají. Servis provádíme například u značek jako Karcher, Tennant, Hako a Nilfisk.

S jakýmikoliv dotazy či požadavky se nebojte obránit na naše zaškolené pracovníky, kteří vám rádi se vším pomohou.

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem úklidových strojů

Půjčíme vám úklidovou techniku. Nabízíme jak krátkodobý tak dlouhodobý pronájem úklidové techniky. Napište nám vaše požadavky a my vám navrhneme řešení na míru.

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem profesionálních úklidových strojů, díky kterým budete mít velice usnadněné čištění a uklízení v malích i ve velkých firmách a zároveň ušetříte peníze, které nebudete muset vkládat do koupě nového mycího stroje. Vypůjčíme vám úklidový stroj na přesně takovou dobu, jakou budete potřebovat.

Nebojte se nám ozvat a sdělit vaše požadavky. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího čisticího stroje i s mycími prostředky, které k němu budete potřebovat.

Repasování baterií pro úklidové stroje

Nabízíme repasování akumulátorových baterií pro úklidové stroje. Podle požadavků na rozměry jsme schopni dodat akumulátor, který bude přesně podle vašich představ.